برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
طراحی سایت

خداحافظی علی کریمی از مربی گری تیم ملی فوتبال ایران

موضوع : همه نوشته ها

مربی تیم‌ملی با انتشار عکسی به صورت تلویحی کناره‌گیری‌اش از تیم‌ملی را اعلام کرد.

علی کریمی که امروز در تمرین تیم ملی غایب بود و به نظر می رسد قصد حضور در تیم ملی را ندارد و در نهایت امروز با انتشار متنی در صفحه شخصی ‌اش این موضوع را علنی کرد به نظر می رسد کناره گیری علی کریمی از تیم ملی قطعی است و او را دیگر در تیم ملی نخواهیم دید.

متن علی کریمی در اینستاگرام:

21990_990خداحافظی علی کریمی از مربی گری تیم ملی فوتبال ایران

آرمان – یوسف نادری: علی کریمی که مدت کوتاهی است دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی شده، دیروز در تمرینات این تیم حضور نداشت و شایعه کناره‌گیری‌اش از تیم ملی به سرعت پخش شد. تیم ملی هم بدون او به فرودگاه رفت تا به سمت دوبی و سپس استرالیا پرواز کند. دیروز این شایعه در اطراف تیم ملی پخش شده بود که کریمی به ثبت نشدن قراردادش توسط فدراسیون فوتبال و همچنین بعضی مسائل تیم ملی معترض است و دیگر نمی‌خواهد کنار این تیم باشد. در لحظاتی که همه در حال گمانه زنی وضعیت علی کریمی بودند، او در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام متنی منتشر کرد که نشان می‌داد از تیم ملی کناره گیری کرده است. وی در اینستاگرامش نوشت: «اگر نمی‌توانی خدمت کنی، برو تا خیانت نکنی.» این موضعگیری تند در شرایطی است که کریمی با تصمیم کی‌روش به طور ناگهانی به تیم ملی پیوسته بود و به نظر رابطه بسیار خوبی با سرمربی تیم ملی داشت. اما اصل ماجرا به ماجراهای رخ داده بعد از اردوی پرتغال برمی‌گردد؛ جایی که ظاهرا کریمی به برخی انتخابها و به بعضی بازیکنان حذف شده انتقاد داشته است. کریمی که حالا در آستانه اولین تجربه جدی مربیگری در حالی از جمع ملی پوشان جدا شد که شاید حرفهای او از دوران همکاری با کارلوس کی‌روش جنجالی‌تر از چیزی از آب دربیاید که تصور می‌شود. با این حال هنوز ممکن است کدورتها حل و او دوباره به تیم ملی ملحق شود اگرچه این گزینه بسیار غیر محتمل است.
 کریمی با کی‌روش دچار مشکل شد؟
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان دیروز اظهار داشت: عازم استرالیا هستیم و تیم از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است و امیدوارم در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نتایج خوبی کسب کنیم. کی‌روش هم شرایط خوبی دارد و به چیزی جز موفقیت ایران فکر نمی‌کند. اوسیانو کروز درباره وضعیت علی کریمی که از تیم ملی جدا شد هم گفت: کریمی دیگر همراه ما نیامد. وی در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود کریمی به دلیل خط خوردن محمد نوری از تیم ملی قهر کرده است، عنوان کرد: من از این موضوع خبر ندارم و نمی‌دانم او با کی‌روش به اختلاف خورد یا نه اما تصمیم گرفت که همراه تیم نباشد. کروز در پاسخ به این سوال که به نظرش تیم ملی می‌تواند در جام ملت‌ها موفق شود، تصریح کرد: امیدوارم در این رقابت‌ها نتایج خوبی کسب کنیم.
 واکنش کفاشیان
رئیس فدراسیون فوتبال با ابراز بی‌اطلاعی نسبت به جدایی علی کریمی از تیم ملی فوتبال اعلام کرد ابتدا باید با خود این مربی صحبت کند و اگر مشکل قابل حل بود، وی تا یکی دو روز آینده به استرالیا می‌رود. علی کفاشیان گفت: در این مورد فدراسیون فوتبال همه تلاش خود را انجام می‌دهد تا اگر موضوع قابل حل باشد، علی کریمی را ظرف یکی دو روز آینده و با پروازی جداگانه راهی استرالیا کند. این در حالی است که تیم ملی فوتبال ساعت ۲۱ و ۲۰دقیقه دیشب به سوی استرالیا پرواز کرد، اما نام کریمی در لیست پرواز نبود.این کناره‌گیری نهایی شوک دقیقه نودی به تیم ملی فوتبال در آستانه بازی‌های جام ملت‌های آسیاست و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی افتاده که کریمی از جمله «اگر نمی‌توانی خدمت کنی، برو تا خیانت نکنی» استفاده کرده است. آیا کریمی علل اصلی کناره‌گیری را فاش خواهد کرد؟ یا ظرف ۴۸ ساعت آینده همانند خداحافظی‌اش از فوتبال که به عنوان بازیکن بازگشت، این بار به عنوان مربی تیم ملی اما به طور جداگانه به استرالیا خواهد رفت.
دانلــــود
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز