برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
طراحی سایت

دانلود Trojan Killer v2.1 – امنیت کامل در مقابل تروجان ها

موضوع : حذف جاسوس افزار,نرم افزار امنیتی

تروجان چیست و چگونه کار می کند؟

تروجان یک نرم افزار مخرب کوچک است که در طول نصب یک بازی یا نرم افزار بر روی کامپیوتر شما نصب میشود.به عنوان مثال شما یک نرم افزارعالی و فوق العاده ای را در یکی از وبسایت های ارائه دهنده نرم افزار دیده اید و اقدام به دانلود آن می کنید، ممکن است این نرم افزار ، دقیقاً همان چیزی که خواسته بودید باشد وآنرا بدون اینکه هیچ آسیبی به سیستم شما برساند بر روی کامپیوترتان نصب کنید اما خلاف آن نیز صادق است و ممکن است تروجان را بر روی کامپیوتر خود نصب کرده باشید،تروجانها خود را به عنوان نرم افزارهای مفید جا می زنند و پس از نصب شدن بر روی کامپیوتر ماموریت های خود را انجام میدهند.

تروجانها ویروس نیستند،به این معنا که آنها بر روی یک کامپیوتر اقدام به تکثیر خود نمی کنند،آنها به عنوان یک برنامه مفید بر روی کامپیوتر نصب می شوند در حالی که اینگونه نیست و خود را در پشت نرم افزارها و یا بازیهای مفیدو… پنهان می کنند.

جهت توضیحات تکمیلی و دانلود  از سریع دانلود به ادامه مطالب مراجعه فرمایید.

 

نحوه کار تروجانها چیست؟

تروجانها واقعاً خطرناک هستند و هکرها به کمک آنها می توانند کنترل کامپیوتر شما را به دست گیرند، که این نوع تروجان ،ریموت اکسس کنترل تروجان Remote Access Trojans))نامیده می شود.اگر کسی تروجان را روی کامپیوتر شما نصب کند ، قادر به مشاهده هر چیزی که شما فکرش را می کنید هست ،برخی از آنها حتی می توانند وبکم کامپیوتر شما را کنترل کنند به این معنا که آنها می توانند شما را از طریق وبکمتان بدون اطلاع خودتان ببینند.

هکر می تواند به کمک تروجان به کامپیوتر شما دسترسی داشته باشد و می تواند برنامه های مخرب و جاسوسی را بر روی کامپیوترتان آپلود کند.

اما چرا باید هکر این چیزها را بر روی کامپیوتر شما آپلود و ذخیره کند؟

امروزه تروجانها ابزار دست افراد خلافکار شده است به عنوان مثال اگر شما اطلاعات حساب بانکی یا کارت بانکی خود را در یک وبسایت تایپ کنید هکرها به کمک تروجانها می توانند هرآنچه که شما تایپ کرده اید را ضبط و به اطلاعات محرمانه بانکی شما دسترسی و رمز عبور شما را بدست آورندهمچنین قادر به از کار انداختن نرم افزارهای امنیتی کامپیوتر شما هستند .

یکی از راههای حفظ کامپیوتر در برابر تروجان ها استفاده از مرورگرهای امن می باشد که پیشنهاد می شود از مرورگر فایرفاکس به جای اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید به دلیل امنیت  و سرعت بیشتر.

تروجانها می توانند از طریق فایلهای ضمیمه ایمیل هایتان،دانلودهای نرم افزارها و موزیک ها،ارتباطات نظیر به نظیر یا peer 2 peer،از طریق پورتهای باز کامپیوتر(پورتهایی که توسط فایروال محافظت نمیشوند) و مسنجرها به کامپیوترشما راه پیدا بکنند.

آیا صرفاً با داشتن یک آنتی ویروس قوی در برابر تروجانها بیمه شده ایم؟

با داشتن یک آنتی ویروس شما در برابر تروجانها محافظت نشده اید .مشکلی که اکثر شرکت های سازنده آنتی ویروس با آن مواجه هستند این است که تروجانها به سادگی و راحتی خود را با آنها تطبیق می دهند.این نکته را فراموش نکنید که بعضی از تروجانها می توانند آنتی ویروسهای شما را از کار بیندازند پس با نصب یک آنتی ویروس نمی توان گفت که کامپیوتر ما در برابر تروجانها محافظت شده است.

چگونه می توانیم امنیت کامپیوتر یا سرور خود را در برابر تروجانها محافظت کنیم؟

بهترین روش برای مقابله در برابر تروجانها نرم افزارهایی است که به طور اختصاصی برای حذف و نابودی آنها از طریق منابع معتبر تولید میشوند.تروجانها گاهی از ویروسها نیز مضرتر و خطرناکترند .برای مقابله با آنها از ابزار مناسب این کار بهره بگیرید.

منبع :وبسایت سریع دانلود

چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز