برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
طراحی سایت

دانلودTotal Uninstall Pro-نرم افزار حذف کامل برنامه های نصب شده

موضوع : کامپیوتر,نرم افزار حذف کننده,نرم افزار کاربردی,نرم افزارهای مورد نیاز

دانلودTotal Uninstall Pro-نرم افزار حذف کامل برنامه های نصب شده

Total Uninstall Pro v6.2.3

حتما تا کنون با مشکل حذف برنامه های نصب شده بر روی سیستم و مدیریت قدرتمند آنها رو به رو شده اید . یک پک نرم افزاری (Installation Package)، هنگام نصب بر روی سیستم، معمولا همراه خود، ملزومات خود را نیز نصب می نماید. اما یکی از مهمترین مسائلی که کاربران بدون توجه به آن در ویندوز با آن رو به رو هستند عدم اطلاع از چگونگی مراحل نصب نرم افزار بر روی سیستم است. در حقیقت کاربر از پشت پرده و کارهایی که اصطلاحا در Background  نصب نرم افزار صورت می گیرد، اطلاع کاملی ندارند. نرم افزار Total Uninstall یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت برنامه های نصب شده بر روی سیستم است که علاوه بر مدیریت حذف و نصب برنامه ها، به مانیتورینگ کامل نرم افزار نصب شده و یا در حین نصب می پردازد. این نرم افزار به طور کلی با دو سبک مختلف، عمل می کند.

جهت دانلود این نرم افزار و توضیحات تکمیلی از سریع دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

سبک اول (Installed Programs):
برنامه های موجود بر روی سیستم را به صورت دقیق تحلیل می کند و تغییرات در نصب نرم افزار را می تواند ثبت نماید. در این روش حتی بدون کمک Uninstaller خود نرم افزار، به راحتی به تحلیل نرم افزار در قلب ویندوز پرداخته می شود و سپس کلیه تغییراتی که در حین نصب آن نرم افزار اعم از پوشه ها، فایل ها و تغییراتی را که در رجیستری ایجاد شده است، به صورت درختی به نمایش درمی آورد  و سپس آنها را کاملا حذف می نماید. برای این امر تنها کافی است نرم افزار مورد نظر را از لیست انتخاب نموده و به انتظار تحلیل خودکار نرم افزار برای چند ثانیه نشسته، تا تحلیل نرم افزار در شاخه های رجیستری و سایر بخش های ویندوز به طور کامل صورت گیرد ( که البته شاخه های شناسایی شده قابل حذف نیز هستند) سپس با استفاده از دکمه Uninstall در بالای نرم افزار به راحتی می توان به حذف نرم افزار با انتخاب پروفایل (Uninstall Analyzed Program) پرداخت. از طرفی دیگر کاربر قادر است تا در صورتی که Uninstaller نرم افزار ، به درستی کار می کند، در مرحله اول حذف، با استفاده ازUninstaller برنامه نصب شده و با انتخاب پروفایل (Use Only the Program\’s Uninstaller) به حذف آن بپردازد.


سبک دوم (Monitored Programs) :
در این ماژول کاربر قادر است تا کلیه اتفاقاتی که در حین نصب یک نرم افزار رخ می دهد را مشاهده نماید. این امر این امکان را می دهد تا یک Uninstall کامل را بدون متکلی بودن به خود نرم افزار انجام داد، چرا که معمولا Uninstall خود برنامه ها در حالت عادی فایل یا پوشه ها یا تغییراتی در رجیستری را از خود جای می گذارند که هیچوقت قابل مشاهده نیست. نرم افزار Total Uninstall وضعیت فعلی سیستم را قبل از نصب نرم افزار در نظر می گیرد، سپس تا بعد از نصب نرم افزار، تغییراتی که نصب کننده نرم افزار ایجاد نموده است، مجددا بررسی می نماید و نهایتا این دو وضعیت را با یکدیگر مقایسه می کند و در پنل سمت راست به صورت درختی فایل های اضافه شده، تغییرات اعمال شده و تغییرات رجیستری ویندوز را به نمایش در می آورد. نرم افزار Total Uninstall تمامی این تغییرات را ذخیره می نماید تا در صورت تمایل به حذف برنامه، ویندوز را به طور کامل به حالت قبلی برگرداند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Total Uninstall Pro:
– تحلیل دقیق نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم و ثبت تغییرات ایجاد شده
– ارائه جزئیات و اطلاعات ریز و خلاصه ی نرم افزار نصب شده و یا مانیتور شده
– حذف کامل نرم افزار تحلیل شده و یا مانیتور شده در حین نصب
– ساختن پشتیبان از نرم افزار و امکان بازگشت نرم افزار حذف شده
– سازمان دهی بر اساس دو گروه برنامه های نصب یا مانیتور شده
– امکان جستجوی برنامه با کلمات کلیدی با سرعت بالا و آسان
– امکان تغییر در اطلاعات درختی بدست آمده از نصب نرم افزار
– قدرت بالای جستجو در تغییرات اعمال شده توسط  نصب کننده ها
– قدرت بالا در آگاهی یافتن از طریقه اجرای برنامه های نصب شده
– صدور تغییرات در رجیستری برای نصب یا حذف
– صدور برنامه های نصب شده یا مانیتور شده، در قالب یک فایل
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷

چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز