برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
طراحی سایت

زمان و تاریخ بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

موضوع : پیشنهادی

زمان و تاریخ بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل 

شامل زمان و تاریخ بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴

زمان و تاریخ بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

برای مشاهده این برنامه های به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:

گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:

گروه A: برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون
گروه B: اسپانیا، هلند، شیلی و استرالیا
گروه C: کلمبیا، یونان، ساحل عاج و ژاپن
گروه D: اروگوئه، کاستاریکا، انگلیس و ایتالیا
گروه E: سوئیس، اکوادور، فرانسه و هندوراس
گروه F: آرژانتین، ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگووین
گروه G: آلمان، پرتغال، آمریکا و غنا
گروه H: بلژیک، روسیه، کره‌جنوبی و الجزایر

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرح زیر است: (ساعت بازیها به وقت تهران است)

 

مرحله گروهی

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) :  

بازی شماره (۱)؛ گروه A: برزیل – کرواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه) ::(ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن): 

بازی شماره (۲)؛گروه A: مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۳)؛گروه B: اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

شنبه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن): 

بازی شماره (۴)؛گروه B: شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۵)؛گروه C: کلمبیا – یونان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۶)؛گروه D: اروگوئه – کاستاریکا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

یکشنبه ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن):

بازی شماره (۷)
؛گروه D:
 انگلیس – ایتالیا (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۸)؛گروه C: ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۵:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۹)؛گروه E: سوئیس – اکوادور (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۱۰)؛گروه E: فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

دوشنبه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن):

بازی شماره (۱۱)؛گروه F: آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۱۲)؛گروه G: آلمان – پرتغال (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۱۳)؛گروه F: نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

سه شنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن):

بازی شماره (۱۴)؛گروه G: غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۱۵)؛گروه H: بلژیک – الجزایر (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۱۶)؛گروه A: برزیل – مکزیک (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

چهارشنبه ۲۸ خرداد (۱۸ ژوئن):

بازی شماره (۱۷)؛گروه H: روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۱۸)؛گروه B: استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۱۹)؛گروه B: اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

پنجشنبه ۲۹ خرداد (۱۹ ژوئن):

بازی شماره (۲۰)؛گروه A: کامرون – کرواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۲۱)؛گروه C: کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۲۲)؛گروه D: اروگوئه – انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۳:۳۰)::

جمعه ۳۰خرداد (۲۰ ژوئن):

بازی شماره (۲۳)؛گروه C: ژاپن – یونان (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۲۴)؛گروه D: ایتالیا – کاستاریکا (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۲۵)؛گروه E: سوئیس – فرانسه (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

شنبه ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن):

 ساعت و زمان بازی ایران و آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل:

بازی شماره (۲۶)؛گروه E: هندوراس – اکوادور (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۲۷)؛گروه F: آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو:: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۲۸)؛گروه G: آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰ بامداد::

یکشنبه ۱ تیر (۲۲ ژوئن):

بازی شماره (۲۹)؛گروه F: نیجریه – بوسنی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۳۰)؛گروه H: بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۳۱)؛گروه H: کره جنوبی – الجزایر (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

دوشنبه ۲ تیر (۲۳ ژوئن):

بازی شماره (۳۲)؛گروه G: آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۳۳)؛گروه B: استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :(ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۳۴)؛گروه B: هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

سه شنبه ۳ تیر (۲۴ ژوئن):

بازی شماره (۳۵)؛گروه A: کرواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۳۶)؛گروه A: کامرون – برزیل (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :(ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۳۷)؛گروه D: کاستاریکا – انگلیس (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۳۸)؛گروه D: ایتالیا – اروگوئه (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

چهارشنبه ۴ تیر (۲۵ ژوئن): 

بازی شماره (۳۹)؛گروه C: ژاپن – کلمبیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۴۰)؛گروه C: یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۴۱)؛گروه F: نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۴۲)؛گروه F: ایران – بوسنی (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰:: 

پنجشنبه ۵ تیر (۲۶ ژوئن):

بازی شماره (۴۳)؛گروه E: هندوراس – سوئیس (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد)::

بازی شماره (۴۴)؛گروه E: اکوادور – فرانسه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۴۵)؛گروه G: پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

بازی شماره (۴۶)؛گروه G: آمریکا – آلمان (رسیف – پرنامبوکو) :(ساعت ۲۰:۳۰::

جمعه ۶ تیر (۲۷ ژوئن):

بازی شماره (۴۷)؛گروه H: الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۴۸)؛گروه H: کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::


**مرحله یک هشتم پایانی**

شنبه ۷ تیر (۲۸ ژوئن): 

بازی شماره (۴۹)؛ اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

یکشنبه ۸ تیر (۲۹ ژوئن): 

بازی شماره (۵۰)؛ اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۵۱)؛ اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

دوشنبه ۹ تیر (۳۰ ژوئن): 

بازی شماره (۵۲)؛ اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۵۳)؛ اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

سه شنبه ۱۰ تیر (۱ جولای): 

بازی شماره (۵۴)؛ اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۵۵)؛ اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰::

چهارشنبه ۱۱ تیر (۲ جولای): 

بازی شماره (۵۶)؛ اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::


**مرحله یک چهارم پایانی**

جمعه ۱۳ تیر (۴ جولای):

بازی شماره (۵۷)؛ برنده دیدار شماره (۵۳) با برنده دیدار شماره (۵۴) (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) ::(ساعت ۲۰:۳۰::

شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):

بازی شماره (۵۸)؛ برنده دیدار شماره (۴۹) با برنده دیدار شماره (۵۰) (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) ::(ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

بازی شماره (۵۹)؛ برنده دیدار شماره (۵۵) با برنده دیدار شماره (۵۶) (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) ::(ساعت ۲۰:۳۰::

یکشنبه ۱۵ تیر (۶ جولای):

بازی شماره (۶۰)؛ برنده دیدار شماره (۵۱) با برنده دیدار شماره (۵۲) (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) ::(ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::


**نیمه نهایی**

چهارشنبه ۱۸ تیر (۹ جولای):

بازی شماره (۶۱)؛ برنده دیدار شماره (۵۷) با برنده دیدار شماره (۵۸) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) ::(ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::

پنجشنبه ۱۹ تیر (۱۰ جولای): 

بازی شماره (۶۲)؛ برنده دیدار شماره (۵۹) با برنده دیدار شماره (۶۰) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :(ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::


یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای): 

بازی شماره (۶۳)؛دیدار رده بندی – (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد::


یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای): 

بازی شماره (۶۴)؛فینال –  (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰::

دانلــــود
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز