برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
طراحی سایت

ماجرای غمناک زوال زیبایی در یک زن کره ای (+عکس)

موضوع : همه نوشته ها

ماجرای غمناک زوال زیبایی در یک زن کره ای (+عکس)

” هانگ میوکو” مدل سابق کره ای که در اثر تزریق روغن خوراکی به جای سیلیکون به زیر پوست خود صورتش به شدت آسیب دیده بود پس از ۱۰ بارعمل جراحی چهره اش آن قدر تغییر پیدا کرد که حتی والدینش قادر به شناسایی او نبودند. پزشکان در ۱۰ عمل جراحی گذشته توانستند در مجموع ۶۰ گرم سیلیکون و روغن را از صورت و ۲۰۰ گرم را از گردن او خارج سازند.

پس از جراحت خانم میوکو مسیر زندگی این مدل سابق کره ای به کلی تغییر کرد و او هم اکنون در یک کارخانه بازیافت مشغول کار است. وی می خواست زیباتر شود و چین و چروک پوست صورتش برود و پوست نرم تری داشته باشد، از این رو با خرید سیلیکون غیر مجاز از بازار سیاه و تزریق آن به پوست خود و سپس تزریق روغن خوراکی به جای سیلیکون، صورتش را به وضعی انداخت که در نهایت پزشکان عمل جراحی پلاستیک او را جواب کردند.

جهت مشاهده متن کامل از سریع دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

به گزارش روزنامه ” دیلی میل” بریتانیا،این زن کره ای می گوید هدفش از جراحی پلاستیک بازیابی زیبایی سابقش بوده است اما ظاهرا عمل جراحی آن گونه ای که وی می خواسته سبب بهبود او نشده و چهره او را به کلی تغییر داده و  صورت او را به غایت بزرگ و متورم شده است .
پس از پخش مستند این زن در تلویزیون کره مردم این کشور دهها هزار دلار به منظور انجام عمل جراحی پلاستیک و بازیابی بخشی از زیبایی از دست رفته این زن به او کمک کرده اند.

این زن کره ای در سن ۲۸ سالگی و برای نخستین عمل جراحی خود با کمک های جمع شده از مردم به ژاپن رفت و تا کنون ۱۰ بار مورد عمل جراحی قرار گرفته است .وی که زمانی می خواست خود را زیباتر از آنچه که هست نشان دهد با ندانم کاری، امروز خود را به حال و روزی انداخته است که حتی وقتی خودش در آینه به چهره اش نگاه می کند ، وحشت می کند و بسیاری از دوستان و نزدیکان او چهره جدید او را نمی شناسند.

مقایسه دو چهره هانگ میوکو قبل(عکس سمت راست) و بعد از عمل جراحی پلاستیک
شکل فعلی این زن کره ای پس از ۱۰ بار جراحی پلاستیک


هانگ قبل از اتمام مراحل جراحی پلاستیک

هانگ میوکو در سن ۲۸ سالگی و پیش از ماجرا

 

هانگ میوکو بعد از تزریق های اولیه زیر پوستش

میوکو قبل از تزریق های اولیه 
دانلــــود
چه امتیازی می دهید؟
برچسب ها
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز