برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
طراحی سایت

مارتین اسکورسیزی

موضوع : چهره ها

مارتین اسکورسیزی

گوش شیطان کر، بنجامین باتن سینما، کماکان با اراده مثال زدنی و انرژی منحصر به فردش در حال فعالیت است. درحالی که آخرین فیلم اسکورسیزی، «هوگو» پنج جایزه اسکار دریافت کرد، فیلم جدید او، «گرگ وال استریت» با بازی لئوناردو دی کاپریو در نقش اصلی، در مرحله پس از تولید قرا ردارد. این فیلم داستان جردن بلفورت، دلال وال استریت را روایت می کند که به علت همکاری نکردن با نهادهای دولتی به ۲۰ سال زندان محکوم شد. همچنین مستندی درباره بیل کلینتون هم به کارگردانی اسکورسیزی در حال فیلمبرداری است.

اسکورسیزی همچنین قرار است به زودی یکی دیگر از پروژه های محبوبش را جلوی دوربین ببرد: «سکوت». فیلمی که داستان دو کشیش را روایت می کند که در قرن هفدهم برای ترویج مسیحیت به ژاپن سفر می کنند. زمانی گفته می شد که دانیل دی لوئیس، بنسیودل تورو و گائل گارسیا برنائل گزینه های بازی در نقش های کلیدی این فیلم هستند. در میان پروژه های آینده اسکورسیزی هم نام چند فیلم کنجکاوی برانگیز به چشم می خورد. از جمله «ظهور تئودور روزولت» که شاید ششمین همکاری اسکورسیزی و دی کاپریو باشد و همچنین فیلم گنگستری «مرد ایرلندی» که انتشار خبر همبازی شدن رابرت دنیرو، آل پاچینو و جو پشی در این فیلم، کنجکاوی ها را در مورد آن بیشتر کرده است.

دانلــــود
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز