برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
طراحی سایت

پاکسازی کامپیوترهای آلوده، از ویروس ، تروجان و جاسوس افزارها با نرم افزار(Kaspersky Virus Removal Tool 2012 11.0.0.1245 (6.08.2012

موضوع : حذف جاسوس افزار,کامپیوتر,نرم افزار امنیتی

(Kaspersky Virus Removal Tool 2012 11.0.0.1245 (6.08.2012یک نرم افزارمفید برای پاکسازی کامپیوترهای آلوده از ویروس ، تروجان و جاسوس افزارها و هر نوع دیگراز نرم افزارهای مخرب است. Kaspersky Virus Removal Tool 2012 از یک الگوریتم موثر و قدرتمند برای تشخیص و شناسایی نرم افزارهای مخرب استفاده می کند که این الگوریتم ها در برگیرنده عملکرد کامل اسکنر آنتی ویروس و تکنولوژی های پیشرفته به منظور تشخیص  آسیب پذیری نرم افزارهای نصب شده و سیستم عامل است. و از یک تکنولوژی پیشرفته به منظور حذف ویروسهای مرکب و پیچیده استفاده می کند.

پس از پاکسازی کامپیوتر باید نرم افزار Kaspersky Virus Removal Tool 2012 را از روی سیستم حذف کنید و با یک آنتی ویروس مناسب جایگزین کنید که می توانید از آنتی ویروس کاسپراسکی یا کاسپراسکی اینترنت سکیوریتی استفاده کنید.

تغییرات جدید درKaspersky Virus Removal Tool 2012 :

-رابط کاربری نرم افزار بهبود پیدا کرده است.

-نصب نرم افزار و حذف آن  ساده تر شده است.

-روند محافظت و دفاع از خود در برابر ویروس ، تروجان و جاسوس افزارها در نرم افزار بهترشده است.

-پاکسازی پیشرفته سیستم از ویروس ، تروجان و جاسوس افزارها ، بهتر شده است.

-سازگاری با آنتی ویروس ثابت سیستم افزایش پیدا کرده است .

لطفاً توجه بفرمایید که این نرم افزار باید به صورت موقت برای حذف ویروس ، تروجان و جاسوس افزارها و همچنین هر نوع دیگراز نرم افزارهای مخرب مورد استفاده قرار گیرد و به هیچ عنوان از آن به عنوان یک آنتی ویروس ثابت استفاده نکنید و پس از پاکسازی سیستم مجدداً آنتی ویروس مورد نظر خود را بر روی کامپیوترتان نصب کنید و نرم افزار Kaspersky Virus Removal Tool 2012 را از روی سیستم حذف کنید.

در ادامه می توانید نرم افزار (Kaspersky Virus Removal Tool 2012 11.0.0.1245 (6.08.2012 را از سریع دانلود ، دریافت نمایید.

چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز